Четверг, 2024-03-28
50.theme
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум 50Theme » Раздел » История » Медитація серця - це розуміння
Медитація серця - це розуміння
50themeДата: Вторник, 2018-04-17, 10:45 AM | Сообщение # 1
Сообщений: 448
Статус: Оффлайн
Все ще не маючи певної мети, від якої приходить радість життя, я вирушив до Каліфорнії. Обставини направили мене туди, оскільки мій брат був хворий. Там серед пагорбів ми жили в маленькому будиночку в повній самоті, роблячи все самі. Якщо ви хочете відкрити істину, ви повинні на час віддалитися від світу. У цьому відокремленому місці ми з братом багато розмовляли. Ми медитували, намагаючись зрозуміти, оскільки медитація серця і є розуміння.

Там я був природно введений всередину себе і дізнався, що поки у мене не було певної мети або наміри в життя, я уподібнювався іншому людству, яке носить подібно судну по штормовому морю. З цією думкою, відкинувши все менше, я встановив для себе свою мету. Я захотів увійти в вічне щастя, стати цією метою. Я хотів пити з джерела життя. Я хотів об'єднати початок і кінець. Я встановив цю мету, як свого Коханого і цей Улюблений є Життя, життя всіх речей. Я хотів зруйнувати поділ, що існує між людиною і його метою. Я сказав собі, що поки є порожнеча поділу між мною і моєю метою, є і прихильність до страждання, занепокоєння і сумніву. Буде авторитет, яким я повинен буду підкорятися, яким я повинен буду поступатися. Поки є поділ між вами і мною, є і нещастя для нас обох. Так що я вирішив зруйнувати всі бар'єри, які раніше спорудив. Я почав відмовлятися, відкидати, відкидати зібране мною і мало-помалу я наближався до своєї мети.

Коли мій брат помер, це принесло мені велике переживання - не сум, печаль моментном і йде, але радість досвіду залишається. Якщо ви розумієте життя правильно, тоді смерть стає досвідом, з якого ви можете побудувати свій будинок досконалості, будинок захоплення. Коли мій брат помер, прірва поділу все ще існувала в мені; я бачив його раз або два після смерті, але це не задовольнило мене. Чи можете ви бути задоволені в поодинці? Ви можете винаходити фрази, володіти величезним книжковим знанням, але поки в вас поділ і самотність, є і печаль. Оскільки я хотів затвердити в собі життя, оскільки я хотів стати єдиним з метою, я боровся. Життя - це процес боротьби, постійного збирання пилу досвіду.

Якщо ви заблукали темної ночі і бачите віддалений світло, ви спрямовуєте до нього свої кровоточать стопи через болота, пастки, труднощі, тому що ви знаєте, що світло означає людське житло. Так і я боровся і йшов в напрямку цього світла, моєї мети, що є метою всього людства, тому що він сам - людство.

Всі пастки, всі речі, що пов'язують і ранять, минущі і йдуть. Я страждав, але я вирішив звільнитися від усього, що пов'язувало мене, до самого кінця, я став єдиним з Коханим, я вступив в море звільнення і встановив звільнення в собі самому.
 
Форум 50Theme » Раздел » История » Медитація серця - це розуміння
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Рейтинг@Mail.ru