Четверг, 2024-04-25
50.theme
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум 50Theme » Раздел » Безопасность » Каннский кинофестиваль откроет "Мулен-Руж"
Каннский кинофестиваль откроет "Мулен-Руж"
CallingДата: Понедельник, 2014-09-22, 12:52 PM | Сообщение # 1
Сообщений: 50
Статус: Оффлайн
W tym roku festiwal filmowy w Cannes otworzy się мюзиклом australijskiego reżysera Baza Лурмана "Moulin Rouge" (Moulin Rouge), główne role, w którym zagrali Nicole Kidman i Evan Mcgregor, poinformowali organizatorzy festiwalu.

Taśma, której akcja rozgrywa się w 1890 roku w słynnej kabaret na dzielnicy Montmartre "Moulin Rouge", otrzymał nagrodę honoru otworzyć tegoroczny festiwal.

"To wspaniała wiadomość, ponieważ mam piękne wspomnienia z pokazu na festiwalu mojego pierwszego filmu "Strictly Ballroom" - powiedział Лурман. Лурман był режисером i ukazała się w 1996 roku w dramacie "Romeo i Julia" z Leonardo dicaprio i Claire Danes w rolach głównych.

Reżyser z satysfakcją podkreślił, że do otwarcia festiwalu w Cannes wybrana finansowana przez USA taśma, która zrobiłam głównie w Australii i obejmuje historyczne i kulturowe procesy we Francji.

W ubiegłym roku festiwal został otwarty bujnym костюмированным filmem "Vatel", Gérard Depardieu i Umyj Thurman w roli głównej. Festiwal filmowy w cannes odbędzie się w dniach od 9 do 21 maja.
 
Форум 50Theme » Раздел » Безопасность » Каннский кинофестиваль откроет "Мулен-Руж"
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Рейтинг@Mail.ru