Суббота, 2024-04-27
50.theme
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум 50Theme » Раздел » Музыка » Walerija Gaj Giermanika napisała piosenkę dla grupy rockowej
Walerija Gaj Giermanika napisała piosenkę dla grupy rockowej
mikityakДата: Вторник, 2014-08-19, 11:29 AM | Сообщение # 1
Сообщений: 480
Статус: Оффлайн
w 2014 roku przechodzi do grupy Znaczących halucynacje" pod znakiem jubileuszu - 21 sierpnia zespołu mija 25 lat, a już następnego dnia, 22 sierpnia, "SG" prezentują nowy singiel "Mentalny wilk" z tytułowego świątecznego zbioru, który ujrzy światło dzienne 26 sierpnia.

Utworu "Mentalny wilk" z góry przeznaczono osobne miejsce w twórczości grupy. Jest to pierwsza piosenka, tekst do której napisany, nie jest członkiem zespołu. Autorem słów stała się Walerija Gaj Giermanika.

"To pierwotnie była piosenka " - mówi reżyser. - Chciałem ją napisać do jakiejś grupy rockowej od twarzy mężczyzny. Bo ja zwykle piszę wiersze i piosenki od kobiecego oblicza, od swego. Ja gdy pisała, przyszedł mój kumpel, który pomaga odczytywać wszystkie moje pomysły. Zagrał ją i śpiewać, zrobiłam to wszystko na iphone, i zrozumieliśmy nagle... - Ja mówię: "Słuchaj, ty śpiewasz tę piosenkę jak Бобунец". I wysłaliśmy zapis".

Wokalista grupy, Siergiej Бобунец, powiedział, że decyzja i nagrać piosenkę присланную mu Германикой, muzyk pomogła w jego pies.

"Mam demo, posłuchał i poszedł na spacer z psem, - dzieli Бобунец. - To była późna jesień, już leżał śnieg. Idę po lesie, myślę o piosence i nagle jak by zobaczył siebie z boku i zrozumiał, że obok mnie jak razem "mentalny wilk" - mój pies alaskan malamut o imieniu Elizeusz, i jest podobny do wilka! Puzzle symboliczne ukształtował się, i zdałem sobie sprawę piosenka będzie".

Zbiór "Mentalny wilk" ukaże się na CD i w formie elektronicznej. Na pierwszym słuchacze znajdą 20 piosenek, natomiast wersja elektroniczna zbierze się 25 utworów, które zostają ułożone w porządku chronologicznym, w miarę ich pojawiania się na światło dzienne. Wyjątkiem będą pierwsza i ostatnia piosenki, premiery tego roku. Otworzy zbiór kompozycja "Wieczność wstanie z nami", a w finałowym utworze będzie "Mentalny wilk".
 
Форум 50Theme » Раздел » Музыка » Walerija Gaj Giermanika napisała piosenkę dla grupy rockowej
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Рейтинг@Mail.ru