Пятница, 2024-03-29
50.theme
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум 50Theme » Раздел » Искусство и культура » Джідду Крішнамурті
Джідду Крішнамурті
50themeДата: Вторник, 2018-04-17, 10:42 AM | Сообщение # 1
Сообщений: 448
Статус: Оффлайн
Якщо вам хотілося б бачити життя ясною картиною, то ви повинні, розрізняючи і вибираючи з ваших багатьох дослідів, збирати знання, яке допоможе вам у досягненні вашої мети. Життя не можна відокремити від думки, почуття і дії, і коли ви розумієте життя, як ціле, використовуючи весь досвід як сходи, по якій підіймається, тоді досягаєте.

Моя мета - зробити для вас ясними ваші власні бажання, щоб зміцнити ваш власний унікальний зростання в напрямку досконалості. Але якщо ви просто слухаєте: мені чи використовуєте мене як авторитет, камінь, на який можна встати, йдучи до мети, ви зазнаєте невдачі, оскільки те, що переконує вас, не буде вашим власним бажанням. Коли ж ви зміцнюєте розуміння свого власного бажання і використовуєте весь досвід в цьому напрямку, ніхто не зможе знищити або відібрати те, чого ви домоглися.

Як з вогню виходить іскра, яка в свою чергу може розпалити велике полум'я, що рветься в небеса, так і в кожній людині може зародитися іскра бажання, і я міг би зміцнити це бажання в вас, щоб ви могли запалити для себе вогонь, необхідний для здійснення життя.

Дотримання іншому, ким би він не був, я вважаю самим запереченням того, що я вважаю істинним. Поклоніння протилежно всім моїм ідеям - особливо поклоніння індивідуумам - і якщо ви вважаєте мене авторитетом, то коли ця моя форма піде, ви знову опинитеся прив'язаними до того ж колесу обмеження. Я не хочу послідовників, не хочу учнів, не хочу вихвалянь або поклоніння будь-якого роду. Я нічого ні від кого не хочу.

Той час, коли покидали світ і йшли в відокремлене місце, в монастир - пройшло. Прийшов час для відкритої життя і ясного розуміння і я хотів би сказати про те розумінні, яке я знайшов. Я хотів би показати вам, як я знайшов свого Коханого, і яким чином цей Улюблений і я є одним, так що не може бути поділу зараз або в будь-який інший час.
 
Форум 50Theme » Раздел » Искусство и культура » Джідду Крішнамурті
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Рейтинг@Mail.ru