Пятница, 2024-04-26
50.theme
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум 50Theme » Раздел » Искусство и культура » Cтіни забобонів
Cтіни забобонів
50themeДата: Вторник, 2018-04-17, 10:43 AM | Сообщение # 1
Сообщений: 450
Статус: Оффлайн
Я довгий час бунтував проти всіх речей - проти авторитету інших, проти їх інструкцій, проти їх знання; я не прийняв би нічого як істину, поки б не знайшов істину сам. Я ніколи не протистояв ідеям інших, але я не міг прийняти їх авторитет, їх теорію життя. Поки я не був в цьому стані бунту, поки я не став незадоволений всім, кожної вірою, кожної догмою або віруванням, я не міг знайти істину. Поки я не міг зруйнувати ці речі постійною боротьбою за розуміння, що лежить за ними, я не міг знайти істину, яку побачив.

Природно, я не думав про всі ці речі, поки був молодий - вони виросли в мені несвідомо. Але тепер я можу розмістити всі події свого життя в належному їм порядку і побачити, яким чином я добився досягнення своєї мети і став цією метою.

Довгий час я шукав цю мету, і під час мого пошуку я спостерігав людей, спійманих своїми бажаннями подібно мухам, спійманим в павутину. З тих самих пір, як я став здатний думати, я спостерігав людей, поглинених своїми власними думками, задушених порожнечею життя. Куди б я не йшов, я бачив людей, які вірили, що їхнє щастя полягає в безлічі володінь. Я бачив людей, які мали усіма зручностями цього світу, але їх життя тим не менше були сумні, тому що вони були поневолені цими речами. Я бачив людей, які кохали дуже сильно й тим не менш пов'язаних цією любов'ю, тому що не могли знайти способи дарувати любов і бути при цьому вільними. Я бачив людей, які були мудрі в знанні, але вони були пов'язані самим своїм знанням. Я бачив людей, які були занурені в релігію і все ж пов'язаними своїми традиціями і своїм страхом перед невідомим. Я бачив як мудрі віддаляються від світу в власне усамітнення і неосвічені захоплені своїми власними працями.

Спостерігаючи таким чином людей, я бачив, що вони будують для себе стіни забобону, стіни віри, стіни довірливою думки, стіни великого страху, проти якого вони борються, намагаючись втекти від цих самих стін, які вони самі і побудували. Спостерігаючи за всіма цими людьми, я побачив, як марна їх боротьба, якщо вони не вільні від самих богів, яким вони служать, і від інтерпретаторів, яких їх ведуть. Кожен керівник, кожен інтерпретатор істини транслює її відповідно до власного обмеженому баченню. Якщо ви в своєму розумінні залежите від інтерпретатора, ви навчитеся істини тільки в згоді з його обмеженнями. Але якщо ви самі встановіть цілі, якщо ви зміцните своє власне бажання істини і перевірите його гостроту наглядом, вітаючи печаль і досвід, тоді вам не знадобляться посередники, і ніяка справа не буде знаходиться між вами і вашою метою, між вами і істиною.

Я б хотів бути здатним переконати вас в істині, оскільки істина більше, ніж будь-яка книга будь-якої релігії, більше будь-якого вірування, яке вам дорого. Але оскільки ви не розумієте, істина видається вам чимось страшним, ворогом, якого потрібно підкорити, і через цей страх ви шукаєте посередника. Але якщо у вас чисте серце і розум, повний розуміння, вам не знадобляться гуру, посередники, які неминуче повинні обумовити, обмежити істину.

Зі свого юності я завжди спостерігав ці речі і ніколи не дозволяв собі бути захопленим в одне з цих хвилювань. Оскільки я встановив собі за мету, оскільки я завжди вважав себе човном в потоці, що не має зв'язку з країною, в якій збентеження, я досяг, і тепер мені хотілося б розділити свій досвід з іншими. Я хотів би допомогти тим, хто ніяковіє зробити свої уми і серця простими в своєму бажанні досягнення.
 
Форум 50Theme » Раздел » Искусство и культура » Cтіни забобонів
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Рейтинг@Mail.ru