Четверг, 2024-04-25
50.theme
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум 50Theme » Раздел » Литература » Czy mamy prawo się bawić, gdy w kraju wojna: opinia киевляни
Czy mamy prawo się bawić, gdy w kraju wojna: opinia киевляни
mikityakДата: Понедельник, 2014-09-01, 10:14 AM | Сообщение # 1
Сообщений: 480
Статус: Оффлайн


Tomek pisze wspaniałe posty prosto z frontu, a селфи w pełnym sprzęcie podpisuje "Mama, zjadłem i w czapce".

Wybraliśmy cytaty Artema na różne tematy, w tym o tym, co generuje dużo niepotrzebnych sporów wśród dynama kijów.

O zabawach w Kijowie i zdjęciach posiłków w Instagram

- Nie, mnie nie wkurza, że ludzie w Kijowie, chodzą na imprezy, robi jedzenie, prowadzą styl życia "jakby w tym kraju nie idzie wojna". I jestem kategorycznie przeciwko tym, co by ubierali się na czarno i codziennie rwali włosy na głowie. Wyjeżdżając, zażądałem od mamy dać mi obietnicę, że nie będzie obijać się całymi dniami przed internetem, a będzie spędzać czas z przyjaciółmi, skorzystać z festiwale twórczości ludowej, spacer po parku kultury i wypoczynku... W ogóle robić wszystko, by spotkać mnie normalnego człowieka, a nie задерганым królika. I warto zauważyć, że z honorem wykonuje swój obowiązek.
 
sergeiyasoncevДата: Вторник, 2020-06-02, 10:17 AM | Сообщение # 2
Сообщений: 8
Статус: Оффлайн
Где перевод
 
Форум 50Theme » Раздел » Литература » Czy mamy prawo się bawić, gdy w kraju wojna: opinia киевляни
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Рейтинг@Mail.ru