Суббота, 2024-04-27
50.theme
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум 50Theme » Раздел » Политика » Я знизив градус: Губернатор Лою пояснив.
Я знизив градус: Губернатор Лою пояснив.
mikityakДата: Суббота, 2015-08-08, 1:35 PM | Сообщение # 1
Сообщений: 480
Статус: Оффлайн
Так, за його словами, для функціонування регіону та уникнення колапсу і техногенних катастроф необхідно співпраця з незаконними збройними формуваннями.

Тука зізнався, що ще недавно він сам дотримувався думки, що не можна торгувати з непідконтрольними територіями, проте зараз він «знизила градус».

Він пояснив, що це пов'язано з більш детальним ознайомленням з реальною обстановкою в регіоні. Для прикладу він наводить ситуацію з Луганської ТЕЦ, яка є єдиною електростанцією, яка забезпечує електроенергією всю територію області, підконтрольну Україні. Вона з'єднана з єдиною енергосистемою ЛЕП, яку легко перебити. Її зупинка, що трапляється часто через обстріли, призведе до катастрофи, особливо в зимовий період часу. ТЕЦ працює на вугіллі, що добувається на непідконтрольної території і тому без нього вся область буде знеструмлена, що фактично означає, за словами Туки, «повне знищення населення області».

Іншим прикладом служить насосна станція в Попаснянському районі, яка забезпечує водою більшу частину непідконтрольної території та її обслуговування обходиться бюджету у 350 млн грн на рік. Якщо її відключити, то, як запевняє Тука, «це — найкоротший шлях до епідемії», яка «неминуче перекинеться на нашу територію».

«Так, треба будувати резервну ЛЕП. Так, потрібно розвивати альтернативні джерела енергії. Але, це не відбувається миттєво!!! Як би особисто я цього не хотів», — наголошує голова ОДА.

Джерело: Новости Львова - "BEST-LVIV"
 
Форум 50Theme » Раздел » Политика » Я знизив градус: Губернатор Лою пояснив.
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Рейтинг@Mail.ru