Суббота, 2024-04-20
50.theme
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум 50Theme » Раздел » Транспорт » Урок для справжнього чоловіка, отриманий у транспорті
Урок для справжнього чоловіка, отриманий у транспорті
ƃлогерДата: Четверг, 2014-12-11, 2:18 PM | Сообщение # 1
Сообщений: 72
Статус: Оффлайн
Позаду важкий робочий день... Нарешті забрала синочка з садка, йдемо на зупинку. Ще трохи-і вдома. Довгоочікуваний вечір в тихій затишній квартирі віщував бути теплим і розслаблюючим. Саме про це я з насолодою думала, коли під'їхав наш автобус. Син і його друг з садка сідають, а я стою трохи віддалік. Їдемо.

Через якийсь час чую, як хлопчики починають хихикати. Голосніше і голосніше. А потім я чую такі репліки (говорить одне, а мій син підтримує його слова сміхом): “Дід! Старий дід! Фууу, дідусь! А чого ти такий старий, дід?" і все в такому дусі.

Навпроти них сидів літній чоловік. І... о,Боже! Це ж мій викладач з університету! Хоч я і закінчила університет п'ять років тому, але цей шановний професор досі вітається зі мною, пам'ятає. Я вибачилася перед ним, той, у свою чергу, як ні в чому не бувало привітався зі мною (яка витримка і мудрість!). Ми вийшли з автобуса.

Прийшовши додому, ми з сином сіли розмовляти. Запитую: “чому Ви сміялися над людиною? Хто вам дав на це право? Це смішно, що людина старенький? А твоя бабуся - вона теж старенька! Так давай і над нею посміємося. І я, твоя мама, теж буду старенькою. І ти сам будеш. Як ви могли так вчинити? А ти знаєш, що коли ти був у мене в животику, ця людина завжди поступався твоїй мамі місце в автобусі? А тепер ти над ними смієшся? А ти знаєш, що цей дядько - професор університету і Людина з великої літери? А хто ти? Ти зганьбив свою маму! Тобі треба було одному сказати, що так робити некрасиво, неправильно, соромно. А ти замість цього підтримав його своїми смішками".

Опустивши голову, моя дитина мовчки сидів. Я пішла на кухню. Хвилин через 10 він прийшов до мене, весь заплаканий, і сказав: “Мамо, а де живе цей дідусь? Я хочу перед ним вибачитися".

Минуло два дні. Ми приходимо з сином на зупинку, де стоїть в очікуванні автобуса той самий професор. Син засмикалася. Потім відпустив мою руку, підійшов до нього і привітався. У відповідь на це професор зняв рукавичку і простягнув йому руку: “Ти вже великий хлопчик, треба вітатися за руку, як це роблять справжні чоловіки. Адже ти справжній чоловік, правда?"
 
Форум 50Theme » Раздел » Транспорт » Урок для справжнього чоловіка, отриманий у транспорті
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Рейтинг@Mail.ru